Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na papíře, 51 x 37 cm, rámováno, signováno vpravo dole Liška, zezadu opatřeno přípisem s určením. Malíř a grafik, profesor grafické školy v Praze, studoval soukromě u malíře Františka Jelínka. Činný i jako knižní ilustrátor. Autor viz T 2/42.